Zakup wózka dziecięcego

Zakup wózka dziecięcego

Dziecko

Wózek dla dziecka to jedna z najważniejszych rzeczy, którą musi obejmować wyprawka. Trzeba pamiętać, że wózek powinien być nie tylko wygodny, praktyczny, ale również bezpieczny dla malucha. Jakie wózki można obecnie znaleźć w sprzedaży? Czym się charakteryzują? Zobaczmy.

Jakie wózki dla dzieci oferują producenci?

Producenci wózków dziecięcych mają obecnie naprawdę wiele do zaoferowania. Czasy, kiedy dostępne były tylko gondole i proste wózki spacerowe dawno już minęły. Dzisiaj rodzice mogą postawić na:

  • wózki dziecięce spacerowe;
  • wózki dziecięce 2w1;
  • wózki dziecięce 3w1.

Miłośnicy biegania mogą postawić na wózek biegowy. Nie zapomina się także o tych rodzicach, którym urodziły się bliźniaczki, a nawet trojaczki. Producenci mają do nich specjalną ofertę.

Wózki dziecięce 2w1 i 3w1

Takie wózki to rozwiązanie idealne dla osób naprawdę praktycznych. Wózki dziecięce 3w1 nie bez powodu określa się mianem wózków wielofunkcyjnych. Kupując jeden wózek, zyskujemy bowiem gondolę, spacerówkę, a także fotelik samochodowy. 

To wózki dziecięce, które łączą w sobie wózek głęboki i spacerówkę. Od wózki 3w1 różnią się tym, że nie mogą pełnić funkcji fotelika samochodowego. Są jednak również bardzo dobrym rozwiązaniem. Wózki dziecięce, które dzisiaj można znaleźć w sklepach charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Produkuje się je z najlepszych materiałów, przez co są trwałe, a do tego naprawdę estetyczne. Wszystkich, których ten temat zainteresował bliżej zachęcamy do lektury naszego innego artykułu poświęconego wózkom dziecięcym.