Proteinowe batony RawBite

Proteinowe batony RawBite

Gastronomia

Szybka i zdrowa przekąska? Zazwyczaj te dwie kwestie nie idą w parze i jeśli chcemy przekąsić coś na szybko, rezygnacja z wysokiej jakości jest tutaj wręcz oczywistą konsekwencją. Na szczęście są też batony RawBite, które pozwalają łączyć przyjemne z pożytecznym.

Zdrowie w batonach RawBite

Batony RawBite to dostępny w wielu ciekawych smakach baton owocowy i równocześnie baton proteinowy, czyli produkt, który w swoim składzie zawiera bardzo dużo składników odżywczych. Batony RawBite klasyfikowane są jako tak zwane batony energetyczne, czyli szybkie przekąski, które dostarczają organizmowi bardzo dużo łatwo przyswajalnej energii, ale jest to energia zdrowa, a nie tylko puste kalorie.

Tajemnica batonów RawBite

W jaki sposób batony RawBite osiągają coś, co wydawać by się mogło niemożliwe? W rzeczywistości nie jest to jakoś specjalnie skomplikowane. Okazuje się, że wystarczy tylko zrezygnować ze wszystkich dróg na skróty, z ułatwiania sobie procesu produkcyjnego i efektem tego będzie zdrowe jedzenie. Wszystkie batony RawBite to mieszanka naturalnych cukrów i protein, które nie zostały poddane obróbce termicznej. Jest to spełnienie założenia szkoły żywieniowej raw food przypominającej nam, że największym zagrożeniem dla naszego zdrowia są wysoko przetworzone produkty. W takich produktach pojawia się bardzo wiele pustych kalorii, a wartościowe składniki odżywcze są po drodze niszczone. W batonach RawBite dominują suszone owoce, dzięki którym nie potrzeba nic więcej, by były słodkie i smaczne. Dodatek wysoko przetworzonego cukru nigdy nie jest dobrą wiadomością, a kiedy można z niego zrezygnować, jest to dobra rzecz.