Leczenie niepłodności w klinice

Leczenie niepłodności w klinice

Zdrowie

Problem bezpłodności istnieje zarówno u kobiet, jak i mężczyzn. Dla wszystkich często jedynym i ostatecznym rozwiązaniem pozostaje klinika leczenia niepłodności Warszawa.

Kiedy pojawia się problem?

Na te procesy duży wpływ ma późne planowanie rodziny, gdy para od dawna unikała ciąży ze względu na karierę, a kiedy decydują się na dziecko, okazuje się, że jeden z nich ma problem z niepłodnością. Problem jest tym poważniejszy, że potencjał płodności 35-letniej kobiety wynosi tylko 50 procent potencjału 25-letniej kobiety. Jednocześnie potencjał 38-letniej kobiety zmniejsza się do 25 procent, a 40-letniej kobiety do 5 procent. Wiek to jeden z czynników, gdzie pomóc może klinika leczenia niepłodności Poznań. Uważa się również, że jednym z istotnych czynników niepłodności jest zmieniony tryb życia: ciągły stres, stres, niedożywienie, zanieczyszczenie środowiska. W takim przypadku klinika leczenia niepłodności Białystok nie zawsze nam pomoże. Może się okazać, że konieczna będzie zmiana stylu życia.

Jak leczy się niepłodność?

Od czasu, gdy pierwsze ?dziecko z probówki? urodziło się w 1978 roku, każda klinika leczenia niepłodności Szczecin rozwija swoje metody leczenia. Klinika leczenia niepłodności Katowice stosuje najczęściej najnowocześniejsze, a jednocześnie sprawdzone i bezpieczne metody leczenia niepłodności. Najpopularniejszą z nich jest oczywiście metoda in vitro. Metoda ta daję statystycznie najlepsze rezultaty i jest stosunkowo mało inwazyjna i całkowicie bezpieczna dla zdrowia kobiety.