E-urlopy: nowoczesne rozwiązania w firmie

E-urlopy: nowoczesne rozwiązania w firmie

Dla firm

Do zadań działu HR należy między innymi zarządzanie urlopami. Pracownicy działów HR, którzy tworzą system urlopowy tracą na to mnóstwo czasu, który mogliby poświęcić na wykonywanie innych zadań. Zwiększająca się liczba młodych przedsiębiorców sprawia, że pojawiają się nowoczesne rozwiązania ułatwiające pracę działu kadr. Takim rozwiązaniem jest aplikacja pozwalająca tworzyć bezproblemowy system urlopowy.

Dla jakich firm jest przeznaczona aplikacja?

System urlopowy jest rozwiązaniem dedykowanym średnim i dużym firmom. Elektroniczne wnioski urlopowe sprawdzają się w firmach prowadzących bardzo różną działalność: produkcyjną, usługową, handlową. Elektroniczne wnioski urlopowe umożliwiają szybkie i przejrzyste sprawowanie kontroli nad urlopami i nie tylko. Program do urlopów umożliwia także rejestrowanie i kontrolowanie między innymi zwolnień lekarskich oraz usprawiedliwionych i nieusprawiedliwionych nieobecności.

Jakie urlopy obsługuje program?

E-urlopy to program, który obsługuje wszystkie rodzaje urlopów zapisane w Kodeksie Pracy. Pracownicy mogą składać elektroniczne wnioski urlopowe o urlop wypoczynkowy, okolicznościowy, na żądanie. Elektroniczny system urlopów daje dostęp do aplikacji wszystkim. Elektroniczny system urlopów jest aplikacją prostą w obsłudze. Można obsługiwać elektroniczny system urlopów z każdego urządzenia z dostępem do internetu.

Wszystkich zainteresowanym tym programem odsyłamy do naszego innego tekstu. Piszemy w nim o tym, jakie zalety ma program e-urlopy.