Kiedy warto zdecydować się na biustonosz samonośny?

Kiedy warto zdecydować się na biustonosz samonośny?

Moda

Biustonosz to nieodzowny element damskiej bielizny. W sklepach z bielizną do wyboru kobiety mają mnóstwo modeli i fasonów biustonoszy. Stanik samonośny to model, który w stacjonarnych i internetowych sklepach z bielizną pojawił się stosunkowo niedawno. Wciąż więc jest wiele kobiet, które nie do końca wiedzą, kiedy inwestycja w stanik samonośny najlepiej się opłaca.

Dlaczego warto wybrać samonośny biustonosz?

Stanik samonośny nie ma ramiączek ani zapięcia z tyłu. Jest dobrym rozwiązaniem przy sukienkach z odkrytymi plecami oraz przy sukienkach i bluzkach z dużym dekoltem. Świetnie sprawdza się na przykład przy kreacjach z dekoltem carmen. Kobiety, które zdecydowały się wybrać samonośny stanik, często wybierają biustonosz motylkowy. Biustonosz motylkowy ma wyprofilowane silikonowe miseczki w taki sposó, że idealnie dopasowuje się do kształtu piersi. Poza tym biustonosz motylkowy jest bardzo komfortowy w noszeniu. Jego odmianą jest biustonosz ściągający. Dzięki temu, że biustonosz ściągający ma między miseczkami ściągacz można dopasować go do danej kreacji. Biustonosz ściągający pozwala optycznie powiększyć piersi.

Dla kogo biustonosz push-up?

Popularnym modelem staników samonośnych jest biustonosz samonośny push-up. Biustonosz samonośny push-up najlepiej sprawdza się w przypadku małego i średniej wielkości biustu, powiększa je co najmniej o jeden rozmiar. Biustonosz samonośny push-up idealnie utrzymuje piersi we właściwym miejscu. Więcej na temat biustonoszy można przeczytać w naszym poprzednim artykule.