Dlaczego warto wprowadzić w firmie e-urlopy?

Dlaczego warto wprowadzić w firmie e-urlopy?

Dla firm

Zarządzanie urlopami jest zadaniem, na który pracownicy działów HR poświęcają mnóstwo czasu. Nie łatwo stworzyć spójny system urlopowy zwłaszcza w firmie zatrudniającej wielu pracowników. Dzisiaj pracodawcy, którzy nie boją się nowinek, mogą wybrać elektroniczny system urlopowy. Wybierając takie rozwiązanie mogą być pewni, że w firmie powstanie system urlopowy, który przyniesie korzyść wszystkim.

Jakie są możliwości programu?

Elektroniczne wnioski urlopowe to program do urlopów o wielu możliwościach. Do zalet należy między innymi to, że aplikacja elektroniczne wnioski urlopowe umożliwia wypełnienie i złożenie drogą online wniosku o każdy rodzaj urlopu zapisanego w Kodeksie Pracy. W zależności od tego, jakie prawa do urlopu przysługują danemu pracownikowi ma on możliwość złożenie wniosku między innymi o urlop wypoczynkowy, macierzyński/ojcowski, okolicznościowy, na żądanie. Aplikacja elektroniczne wnioski urlopowe jest prosta w obsłudze, nie wymaga dużej wiedzy z zakresu informatyki.

Korzyści dla pracowników i pracodawców

E-urlopy to program, z którego korzyści odnoszą zarówno pracodawcy, jak i pracownicy. E-urlopy może być obsługiwany z dowolnego narzędzia, które ma dostęp do internetu. Wraz z programem e-urlopy odchodzą do lamusa papierowe wnioski i formularze. Elektroniczny system urlopowy jest więc rozwiązaniem ekologicznym. Elektroniczny system urlopowy może zostać dostosowany do wymogów i potrzeb danej firmy.

Elektroniczny system urlopowy to nowoczesne rozwiązanie. Zainteresowanych aplikacją odsyłamy do przeczytania naszego wcześniejszego artykułu.