Naturalnie słodkie batony RawBite

Naturalnie słodkie batony RawBite

Gastronomia

Uwielbiamy słodkie produkty. W ten sposób zaprogramowała nas matka natura. W warunkach człowieka pierwotnego zdobycie czegokolwiek z dużą zawartością cukru, czyli pełnego niezbędnych do przetrwania kalorii, graniczyło wręcz z cudem, więc zrealizowanie tego celu było nagradzane przez nasz układ nerwowy. Obecnie o cukier jest bardzo łatwo, a naszym nowym zadaniem jest zdobywanie go w sposób bezpieczny i zdrowy dla organizmu. Zwłaszcza w momencie, kiedy chwilowo brakuje nam energii – w tym celu powstały batony RawBite.

Szybka regeneracja z batonami RawBite

Podstawowym zadaniem, jakie mają postawione przed sobą batony RawBite, jest szybkie zregenerowanie organizmu po wysiłku. Każdy baton RawBite to baton proteinowy i równocześnie baton owocowy, czyli produkt, w którym oprócz energii znajdziemy także składniki odżywcze regulujące sposób, w jaki w organizmie cukier jest transportowany i wykorzystywany. Powinniśmy pamiętać, że siłą rzeczy batony energetyczne oparte są na cukrach prostych, ponieważ to one w szybki sposób pozwalają nam się regenerować, ale są też ogólnie szkodliwe dla organizmu. Batony RawBite robią jednak coś, co nas chroni przed czynnikami negatywnymi.

Wsparcie ze strony batonów RawBite

Ochrona naszego organizmu realizowana jest poprzez fakt, iż batony RawBite posiadją w sobie tylko naturalne składniki, które zostały przetworzone na zimno. Oznacza to, że znajdują się w nich wszystkie dodatkowe substancje i enzymy, które w naturalnych warunkach towarzyszyły cukrowi. W ten sposób cukier podawany jest razem z całym oprzyrządowaniem do radzenia sobie z jego obecnością w organizmie i nam nie szkodzi.