Dlaczego warto wprowadzić w firmie e-urlopy?

Dlaczego warto wprowadzić w firmie e-urlopy?

Dla firm

Zarządzanie urlopami jest zadaniem, na który pracownicy działów HR poświęcają mnóstwo czasu. Nie łatwo stworzyć spójny system urlopowy zwłaszcza w firmie zatrudniającej wielu pracowników. Dzisiaj pracodawcy, którzy nie boją się nowinek, mogą wybrać elektroniczny system urlopowy. Wybierając takie rozwiązanie mogą być pewni, że w firmie powstanie system urlopowy, który przyniesie korzyść wszystkim.

Jakie są możliwości programu?

Elektroniczne wnioski urlopowe to program do urlopów o wielu możliwościach. Do zalet należy między innymi to, że aplikacja elektroniczne wnioski urlopowe umożliwia wypełnienie i złożenie drogą online wniosku o każdy rodzaj urlopu zapisanego w Kodeksie Pracy. W zależności od tego, jakie prawa do urlopu przysługują danemu pracownikowi ma on możliwość złożenie wniosku między innymi o urlop wypoczynkowy, macierzyński/ojcowski, okolicznościowy, na żądanie. Aplikacja elektroniczne wnioski urlopowe jest prosta w obsłudze, nie wymaga dużej wiedzy z zakresu informatyki.

Korzyści dla pracowników i pracodawców

E-urlopy to program, z którego korzyści odnoszą zarówno pracodawcy, jak i pracownicy. E-urlopy może być obsługiwany z dowolnego narzędzia, które ma dostęp do internetu. Wraz z programem e-urlopy odchodzą do lamusa papierowe wnioski i formularze. Elektroniczny system urlopowy jest więc rozwiązaniem ekologicznym. Elektroniczny system urlopowy może zostać dostosowany do wymogów i potrzeb danej firmy.

Elektroniczny system urlopowy to nowoczesne rozwiązanie. Zainteresowanych aplikacją odsyłamy do przeczytania naszego wcześniejszego artykułu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *