Wysyłanie paczek do USA

Wysyłanie paczek do USA

Usługi

Wysyłanie paczek jest dziś proste jak nigdy wcześniej – przesyłki dochodzą do adresata bardzo szybko, a ich wysłanie jest łatwe i niedrogie, nawet gdy wysyłamy je za granicę. Sporo wątpliwości wciąż budzi jednak wysyłanie paczek do dalszych krajów, takich jak USA.

Jak wysłać paczkę do USA?

Przesyłka do USA musi przebyć długą drogę przez ocean, dlatego też jej dostarczenie zajmuje więcej czasu i jest droższe niż w przypadku wysyłania paczek do krajów europejskich. Podobnie przesyłka z USA będzie kosztowała więcej i potrzebuje dłuższego transportu.

Również przepisy celne budzą nieraz pewne wątpliwości wysyłających, choć jeśli wysyłamy przesyłkę na użytek własny i nie jest ona bardzo kosztowna, nadawca jest zwolniony z opłat. Nie wszystkie firmy oferują transport paczek do USA, choć można znaleźć na rynku wiele ofert przewoźników, którzy robią to szybko i sprawnie, dostarczając przesyłki nawet na drugi dzień.

Firma wysyłająca paczki do Stanów Zjednoczonych

Firma transportowa, której specjalizacją są przesyłki krajowe i międzynarodowe. W ich ofercie znajdziemy również paczki do USA i paczki z USA. Transport przesyłek odbywa się różnymi sposobami, m.in. drogą morska i lotniczą. Rozwinięte zaplecze logistyczne i własna agencja celna sprawiają, że przesyłki docierają sprawnie i szybko. Usługi skierowane są zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych.