wibratory erotyczne

Wybieramy pierwszy wibrator

Handel

Wibratory dla kobiet to jedne z najlepiej sprzedających się gadżetów erotycznych. Dobry wibrato powinien być bezpieczny, idealny to ten, który jest wykonany z miękkiego, szybko ogrzewającego się i nie wywołującego alergii silikonu medycznego. Kupując wibrator koniecznie trzeba dokupić lubrykant. 

Jaki wibrator erotyczny wybrać?

Przede wszystkim przed zakupem trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: jakiego wibratora potrzebujemy? Opcji wyboru jest bowiem naprawdę mnóstwo. Są wibratory dla kobiet, dla par różno- i jednopłciowych, przeznaczone do stymulacji punktu G, łechtaczkowe i analne oraz wibratory dla mężczyzn. Do tego wibrator dla kobiety wcale nie musi wyglądem przypominać penisa. Wibrator może być twardy i sztywny, może też być miękki, gładki, typu motylek, z króliczkiem. Opcji wyboru jest więc naprawdę mnóstwo.

Wibrator erotyczny: koniec z nudą w sypialni

Wibratory erotyczne mogą być używane przez pary. Zanim jednak zdecydujemy się na taki zakup koniecznie porozmawiajmy z partnerką/partnerem. Nie wszyscy z zadowoleniem bowiem przyjmą w swojej sypialni interaktywną zabawkę erotyczną. Jeżeli wibrator ma być używany solo koniecznie trzeba zastanowić się, jakie punkty rozkoszy będą nim stymulowane. To one zadecydują o wybraniu właściwego modelu. Dobry wibrator erotyczny nie musi mieć mnóstwa funkcji dodatkowych, klasyczny sprawdza się równie dobrze. Posiadanie wibratora erotycznego nie jest niczym niestosownym.