wibratory elektryczne

Wibratory erotyczne: gadżet, który może się przydać

Handel

Wibrator erotyczny jest gadżetem, który może nam pomóc w odkryciu potrzeb własnego ciała. Jest to erotyczna zabawka, która sprzedaje się wyjątkowo dobrze, chociaż do jego używania bardzo mało osób się przyznaje. Wśród osób, które kupują wibratory erotyczne są nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. 

Wibrator erotyczny: nie tylko dla kobiet

Panuje przekonanie, że wibratory erotyczne służą do osiągnięcia rozkoszy wyłącznie w pojedynkę. Nic bardziej błędnego. W sklepach z akcesoriami erotycznymi są także wibratory dla par. Dzięki nim można urozmaicić swoje życie erotyczne. Wibratory dla par mają nie tylko element, który pozwala na penetrację pochwy, ale także specjalny pierścień, który wibruje na penisie partnera. Na temat wibratorów erotycznych można przeczytać także w naszym artykule „Rodzaje damskich wibratorów”. Wibratory dla par są sterowane przy pomocy pilota. Wibrator króliczek ma nie tylko końcówkę do penetracji pochwy, ale także do stymulowania łechtaczki. Nazwa wzięła się stąd, że ta dodatkowa końcówka przypomina uszy królika. Odważne kobiety mogą wybrać majtki z wibratorem.

Wibrator elektryczny tylko dla mężczyzn

To wibratory analne. Nazywane są również zabawkami erotycznymi do seksu greckiego. Drażnią okolice odbytu, stymulują także gruczoł krokowy. Najsilniej jednak pieszczą perineum. W przypadku tych wibratorów modele z wypustkami nie sprawdzają się najlepiej. Dobry wibrator analny powinien kształtem przypominać stożek i mieć szeroką podstawę. Intensywność wibracji w większości modeli można zmieniać.