Uzyskaj elegancką linię światła

Uzyskaj elegancką linię światła

Handel

Jeżeli zastanawiasz się jak prawidłowo oświetlić swój dom bądź mieszkanie, postaw na profesjonalne linie światła, które można stworzyć montując na ścianach bądź innych elementach we wnętrzu odpowiedniej jakości paski LED. Dziś odchodzi się od tradycyjnego oświetlenia, a paski ledowe to coraz popularniejsza forma oświetleniowa nie tylko w pomieszczeniach użyteczności publicznej, gdzie stawia się na prostotę, elegancję i oszczędność prądu, ale również w mieszkaniach i domach prywatnych, gdzie także coraz częściej wybiera się nowoczesne oświetlenie ledowe.

Co to jest linia światła?

Z pewnością nie każdy wie czym jest linia światła, dlatego spróbujemy bliżej wyjaśnić to pojęcie. Linia światła to nic innego jak paski LED RGB zamontowane na odpowiedniej długości, zwykle montuje się je na gzymsach, pod szafkami bądź na podwieszanym suficie. Dzięki możliwości zastosowania oświetlenia ledowego możemy w każdym wnętrzu stworzyć naprawdę ciekawą aranżację, a sama instalacja ledowa jest energooszczędna i ekologiczna. Taśmy ledowe można zamontować w specjalnych profilach aluminiowych bądź zdecydować się na przyklejenie taśmy bezpośrednio do powierzchnie ściany czy szafki.

Jaką linię światła zastosować we wnętrzu?

Inne światło zostanie zamontowany w kuchni, a jeszcze inne w salonie, albowiem każde ze wspomnianych wnętrz ma inną funkcję użytkową. Taśmy LED oprócz elementu dekoracyjnego pełnią także rolę oświetleniową, albowiem taka linia światła może dać naprawdę mocne i odpowiednie oświetlenie w każdym pomieszczeniu. Tutaj istnieje zasada, że im głębszy profil aluminiowy wybierzemy, tym lepszy efekt oświetleniowy otrzymamy. W takim profilu możemy zamontować jedną bądź kilka taśm ledowych, dzięki czemu otrzymamy jeszcze lepsze oświetlenie.