Pomysł na strój galowy - przyjęcia typu black tie

Pomysł na strój galowy – przyjęcia typu black tie

Moda

Jeżeli z racji wykonywanego zawodu bywasz na eleganckich przyjęciach i bankietach, zapewne jesteś świadoma, jak istotny jest odpowiedni ubiór podczas tego typu wydarzeń. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak zadbać o garderobę i nie zbankrutować.

Black tie, white tie – co to?

Dress code niejedno ma imię. W przypadku najbardziej eleganckich bankietów i bali (white tie) dostosowujemy strój do okoliczności. Nazwa pochodzi od męskiej konwencji ubioru (biały krawat lub muszka do białej koszuli plus smoking). Kobieta zakłada suknię balową lub koktajlową. W przypadku black tie długa balowa suknia nie jest absolutną koniecznością, niemniej jednak stylizacja ma być bardzo elegancka. Jeśli nie masz w swojej szafie kreacji na tego typu okazje, sprawdź, co przygotowała dla Ciebie wypożyczalnia sukienek luksusowych – z pewnością będziesz zadowolona.

Wypożycz sukienkę online – dostarczymy Ci ją!

Zdążyłaś przekonać się już do zakupów za pośrednictwem Internetu. Nasza wypożyczalnia sukienek działa na takiej samej zasadzie, jak e-sklepy. Nie musisz nawet ruszać się z ulubionego fotela, a od transakcji dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć. Przeglądaj eleganckie kreacje, wybierz ulubiony kolor, długość i miły w noszeniu materiał. Dysponujemy pełną rozmiarówką i strojami na wiele rozmaitych okazji.

Nie napędzasz błędnego koła fast fashion

Możesz być z siebie dumna, bo nie ulegasz pędowi konsumpcji, jeśli chodzi o kupowanie eleganckich ubrań. Nasza wypożyczalnia sukienek online działa z misją ograniczenia zakupów modowych. Dzięki temu, że wybierasz ekologiczne i odpowiedzialne podejście, wykorzystujesz posiadane przez siebie ubrania w pełni, do tego odzyskujesz miejsce w szafie i środki w portfelu.