Mity i fakty na temat marihuany

Mity i fakty na temat marihuany

Handel

W wielu państwach marihuana jest legalna, a jej palenie nie tylko nie jest szkodliwe, ale również mówi się o działaniach leczniczych tej używki. W Polsce niestety dozwolona jest tylko medyczna marihuana, która musi zostać przepisana przez lekarza i jest wydawana wyłącznie na receptę. Jeżeli chcesz sobie kupić nasiona fastbuds, musisz wiedzieć, że ich uprawa w Polsce jest w pełni zakazana. Jednak zamawiając nasiona marihuany fastbuds i hodując je w innych państwach, nie narażasz się na łamanie prawa.

Czym różni się marihuana medyczna od nasion fastbuds?

Jak już wspomnieliśmy, nasiona fastbuds i ich uprawa w Polsce nie są dozwolone. Powiedzmy jednak coś więcej na temat marihuany leczniczej i jej działaniu. Wybierając nasiona konopi fastbuds w innym państwie, moglibyśmy je samodzielnie uprawiać i osiągnąć wysokie plony, dzięki czemu moglibyśmy samodzielnie zażywać marihuanę o działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym, a nawet przeciwlękowym. To udowodnione, że konopie zmniejszają ciągły i uporczywy ból u osób dorosłych, szczególnie tych obciążonych ciężkimi chorobami.

Czy marihuana fastbuds pomaga przy nudnościach podczas chemioterapii?

W Polsce kupisz fastbuds nasiona, ale nie wolno ci ich uprawiać. Ta odmiana marihuany jest dozwolona w innych państwach, dlatego zwykle nasiona fastbuds są kupowane przez osoby przebywające w państwach, gdzie prawnie marihuana fastbuds jest dozwolona.

Warto jednak szerzej zainteresować się medyczną odmianą marihuany i wiedzieć, że jest ona wyjątkowo pomocna przy ciężkich schorzeniach, do jakich zalicza się także wszelkiego rodzaju nowotwory. Zażywając leczniczą marihuanę podczas leczenia chemioterapią, można wykluczyć wiele skutków ubocznych, w tym również uporczywe wymioty.