garderoba z ubraniami

Levis: jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych

Moda

Firma Levis (https://pl.wikipedia.org/wiki/Levi_Strauss_%26_Co.) jest obecna na rynku od XIX wieku. Jej założycielem był Levi Strauss. Marka kojarzona jest przede wszystkim z kultowymi dżinsami. Ale jej oferta składa się dzisiaj nie tylko z damskich, dziecięcych i męskich spodni.

Skąd pochodzą spodnie levis?

Spodnie levis jako pierwsi zaczęli nosić poszukiwacze złota i górnicy. Levi Strauss uszył je z bezbarwnego, bardzo wytrzymałego płótna żeglarskiego. Nowatorskim pomysłem było zastosowanie metalowych nitów. Od tej pory wszystkie spodnie levis są wykańczane tymi nitami. Później nity zaczęły pojawiać się także na innych elementach garderoby z logo Levi. Spodnie levis bardzo szybko zrobiły międzynarodową karierę. Szyte z niebieskiego denimu przestały był używane tylko przez robotników. Jeszcze przed II wojną światową pojawiły się damskie levisy. Levisy od zawsze mają tylną kieszonkę zdobioną podwójnym łukiem szwów. Dzisiaj w sklep levis można kupić nie tylko klasyczne levisy, ale także kurtki, kapelusze, paski.

Sklep levis: jaka jest oferta?

Ubrania z logo Levis można kupić w wielu sklepach. Wielu klientów wybiera sklep levis. Na tle wielu innych sklep levis wyróżnia się bardzo bogatym asortymentem. W dobrym sklepie klienci kupią nie tylko kultowe dżinsy, ale także casualowe koszule levis oraz T-shirty levis. Koszule levis chętnie wybierają nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. Koszule levis pasują do wielu codziennych stylizacji. T-shirty levis doskonale sprawdzą się podczas wypadu za miasto. T-shirty levis chętnie wybierają osoby, które cenią jakość, ale też preferują sportowy, nie pozbawiony elegancji styl.