Korzyści z wynajmu samochodów dostawczych

Korzyści z wynajmu samochodów dostawczych

Motoryzacja

Wynajem aut dostawczych Wrocław ma zastosowanie w szeregu przypadkach i może być korzystnym rozwiązaniem jednakowo dla osób prywatnych jak też dla firm.

Kiedy wynająć auto?

Wynajem samochodów dostawczych Wrocław to najlepsze rozwiązanie w przypadkach, gdy przedsiębiorcy mają dość energii, wiedzy i chęci do pracy, ale nie mają wystarczających środków na zakup własnego sprzętu, a także w przypadkach, gdy początkujący przedsiębiorcy nie mają pewności, czy są w stanie utrzymać zakupione samochody po wygaśnięciu umowy leasingu.

W takich przypadkach wypożyczalnia samochodów dostawczych Wrocław, to rozwiązanie optymalne. Po zakończeniu ostatniego kryzysu gospodarczego sytuacja zmieniła się diametralnie – rynek zmienił nastawienie do inwestycji, ryzyka, możliwości zarobkowania itp. Nowo przybyli i doświadczeni przedsiębiorcy zaczęli podchodzić do wydawania pieniędzy ostrożniej i bardziej racjonalnie. To właśnie dało impuls do rozwoju nowej działalności – wynajmu samochodów dostawczych.

Mówiąc obrazowo, w postaci wynajmowanego samochodu start-upowi przedsiębiorcy otrzymują „wędkę”, na której mogą łowić, a ci, którzy chcą rozbudować swoją flotę transportową, mogą to zrobić na okres, na jaki zawarli umowę leasingu. W takim przypadku firmy nie muszą kupować samochodów i ponosić odpowiedzialności za ewentualne konsekwencje w przypadku awarii

Warunki wynajmu samochodów

Większość firm oferuje swoim klientom nowe samochody dostawcze oraz pełen pakiet usług. Wszystkie wypożyczane samochody objęte są gwarancją producenta. Czynsz obejmuje nie tylko koszt ubezpieczenia, ale także koszt wszystkich planowych prac konserwacyjnych. Zaletą tego pakietu usług jest to, że przewoźnik musi tylko pomyśleć o tym, jak na czas zatankować samochód. Przewoźnik i jego klienci mogą być też w 100 proc. przekonani, że dostawa towarów nie opóźni się z powodu wadliwego sprzętu.