dżinsy

Kilka słów o marce Levis

Moda

Dżinsy, które wynalazł Levi Strauss liczą sobie około 150 lat. Marka Levis jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, ale też spodnie levisy należą do tych, które podrabiane są wyjątkowo często.

Levisy to tylko część oferty

Levi to amerykańska marka odzieżowa stworzona przez Levi`ego Straussa w 1873 roku. To właśnie wtedy pojawiły się denimowe spodnie wzmocnione w newralgicznych miejscach metalowymi nitami. Spodnie okazały się bardzo wytrzymałe. Bardzo szybko podbiły Amerykę, a później także Europę. Dzisiaj uważane są za jedne z najbardziej popularnych. Firma założona przez Levi Straussa  nie stoi w miejscu, ale stale się rozwija.

Dzisiaj w dobrych sklepach można kupić nie tylko spodnie, ale całą gamę denimowych ubrań z logo Levi. Więcej można przeczytać w naszym artykule „Levis: jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych”. Do spodni dołączyły między innymi T-shirty i koszule. Można więc ubrać się od stóp do głów wyłącznie w ubrania z denimu.

Spodnie Levis: dlaczego są kupowane tak chętnie?

Marka Levis cieszy się wśród klientów ogromną renomą. Wszystkie ubrania wyróżniają się starannym wykonaniem i troską o najmniejszy detal. Dzięki temu są nie tylko bardzo trwałe, ale także wyjątkowo komfortowe w noszeniu. Szeroki asortyment pozwala stworzyć niezwykle różnorodne stylizacje.

W denimowych spodniach można iść nie tylko do kina, ale także do pracy. Przynajmniej jedna para levisów to must have w damskiej i męskiej garderobie. Oczywiście warto do nich dokupić przynajmniej jedną koszulę czy T-shirt.