sukienki

Jakie sukienki dla noszących większy rozmiar?

Moda

Nie każda kobieta może pochwalić się naprawdę szczupłą figurą. Jednocześnie jednak każda może naprawdę zachwycać swoim wyglądem. Wystarczy dobrać odpowiednie ubrania pasujące do figury: podkreślające to, co w niej najlepsze i ukrywające jej mankamenty. Wśród odzieży dla pań w rozmiarze XXL znajdziemy między innymi sukienki. Jakie powinny być sukienki w dużych rozmiarach?

Sukienki trapezowe i rozkloszowane

Jeśli chodzi o sukienki w dużych rozmiarach, to świetną propozycją dla kobiet puszystych są sukienki trapezowe oraz lekko rozkloszowane. Doskonale ukrywają one mankamenty figury, podkreślając nogi, które nierzadko są prawdziwym atutem kobiet noszących rozmiar 40+. Należy jednak pamiętać, że te trapezowe dobre są dla kobiet, które nie mają zbyt dużego biustu. Posiadaczki naprawdę dużych piersi powinny postawić na sukienki rozkloszowane, które mają duży dekolt i podkreśloną talię. To prosty sposób na to, aby figura zyskała pożądany kształt.

Sukienki kopertowe

Sukienki w dużych rozmiarach to także modele kopertowe. One również idealnie sprawdzają się w przypadku pań noszących większy rozmiar. Charakterystyczny krój sprawia, że takie sukienki doskonale modelują sylwetkę. Nadają jej kobiece kształty, jednocześnie skutecznie ukrywając to, co na ukrycie zasługuje. Na lato idealne są kopertowe sukienki uszyte z lekkiego, zwiewnego materiału.

Odzież w rozmiarze XXL to temat, który coraz częściej pojawia się na ustach osób związanych z branżą modową. Wszystkich nim zainteresowanych odsyłamy do naszego poprzedniego artykułu.