Czy biustonosz samonośny to dobry wybór?

Czy biustonosz samonośny to dobry wybór?

Moda

Stanik samonośny to rozwiązanie stosunkowo nowe. Stanik samonośny bardzo szybko zdobył uznanie wielu kobiet. Przy sukienkach, które odsłaniają plecy, ale także przy ubraniach, które odsłaniają ramiona czy mają duży dekolt, stanik samonośny jest najlepszym wyborem. Biustonosz motylkowy jest nie tylko niewidoczny, ale także bardzo komfortowy w noszeniu.

Plusy samonośnych biustonoszy

Biustonosz motylkowy jest pozbawiony zapięcia z tyłu, nie ma także ramiączek. Jest niewidoczny, bardzo praktyczny i komfortowy w noszeniu. Przy wyborze każdego rodzaju biustonosza bardzo ważne jest dobranie odpowiedniego rozmiaru. Szczególnie dużego znaczenia właściwy rozmiar nabiera, gdy decydujemy się na biustonosz motylkowy. Dobrze dobrany rozmiar miseczek sprawi, że biustonosz będzie się trzymał idealnie na swoim miejscu. Wśród modeli staników samonośnych wyróżnić można biustonosz ściągający. Od innych modeli biustonosz ściągający różni się tym, że pomiędzy miseczkami ma umieszczony ściągacz. Dzięki temu można idealnie dopasować biustonosz ściągający do swoich preferencji.

Jakie są fasony?

Biustonosze samonośne dostępne są w kilku różnych fasonach. Oprócz wspominanego już biustonosza ściągającego do wyboru panie mają również biustonosz samonośny push-up. Biustonosz samonośny push-up jak pozostałe modele jest bardzo komfortowy w noszeniu. Dzięki niemu nawet najmniejsze piersi wydają się zdecydowanie większe.

Wszystkich zainteresowanych biustonoszami samonośnymi zachęcamy do przeczytania także naszego innego tekstu również poświęconego tym stanikom.